Ideme s vami komunikovať po novom

Seiteq
05. novembra 2018

V Seitequ sme za posledného pol roka veľa premýšľali ako skvalitniť komunikáciu s našimi klientmi - so záujemcami o pracovné príležitosti v IT a technickom sektore ako aj s klientmi z firemnej sféry. Rozhodli sme sa napokon zobrať to od podlahy.

Nové logo

V prvom rade sme pristúpili k zmene loga, keďže to pôvodné graficky i komunikačne už presluhovalo. Z viacerých návrhov sme sa napokon rozhodli pre logo, ktorého hlavným motívom je názov našej spoločnosti v novom modernom fonte obohatený o kruhy vo farebnosti z pôvodného loga. Chceli sme docieliť predovšetkým modernosť, dizajnovú čistotu a dobrú aplikovateľnosť primárne v on-line priestore.

Nový web

Druhým nástrojom nášho nového prístupu je zmena webstránky. Snažili sme sa o to, aby naši návštevníci našli na novom webe najskôr informácie, ktoré ich najviac zaujímajú a zároveň aj všetky ostatné. S tým súviselo aj to, že sme zminimalizovali potenciálne rušivé momenty so zámerom využívať čistý dizajn, rozlišovanie a orientáciu cez danú škálu farebnosti. Tento koncept sme napokon ozvláštnili motívom komixu.  

Sociálne siete

Hore uvedené princípy chceme preniesť aj do online komunikácie cez sociálne siete, ktorú plánujeme zdynamizovať a rozšíriť.

Osobný kontakt

Tým všetkým sledujeme stále jeden cieľ. Byť bližšie k vám - našim klientom a zjednodušiť vám cestu k dôležitým informáciám. Naďalej zostáva našou prioritou komunikovať osobne a priamo. Uprednostňujeme osobný kontakt či telefonovanie, v čom aj naďalej chceme pokračovať a k čomu by nám mali “nahrávať” aj ostatné formy našej komunikácie.   

Váš Seiteq tím

Mohlo by vás zaujímať

Podobné články

11. decembra 2018

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé a Šťastný nový rok

Seiteq
15. marca 2019

Robot - najlepší pomocník človeka

V prvej edícii z roku 1984 sme sa filmového Terminátora báli. V ďalších pokračovaniach sa tento robot s umelou inteligenciou stal nenahraditeľných ochrancom a pomocníkom človeka - Sarah a jej syna Connora. Inteligentné roboty dnes už nie sú iba fikciou alebo vzdialenou budúcnosťou. Stávajú sa realitou a Seiteq je pri tom.

Technológie