Získajte kvalitného špecialistu jednoducho a rýchlo

Ľudské zdroje
31. júla 2019

Seiteq spustil novú službu. Na svojom webe ponúka overených špecialistov, ktorí sú hneď k dispozícii.

Pre súčasné firmy je nedostatok kvalitných špecialistov jeden z najčastejších problémov, ktorý musia riešiť. Trh s ľudskými zdrojmi sa nasýtil a nájsť vhodného špecialistu do bankového, finančného, IT, telekomunikačného sektora alebo do technologickej či výrobnej spoločnosti nie je jednoduché. Na druhej strane na trhu existuje nemálo profesionálov, ktorí sú naklonení k zmene práce, len nie sú ochotní tomu venovať potrebný čas a energiu. Seiteq využil svoju dlhoročnú prítomnosť na trhu, kde si dlhodobo buduje vzťahy s profesionálmi z viacerých odvetví a prináša novú službu pre svojich firemných klientov.

“Pri našej práci s IT špecialistami a inými špecialistami sme dlhodobo tvorili databázu overených ľudí, ktorých sme mali takpovediac v zálohe. Keď ich už bolo pomerne veľa, rozhodli sme sa vytvoriť na našej stránke priestor, kde by si naši firemní klienti mohli pozrieť ich profily a siahnuť po nich,“ vysvetlil vznik novej služby riaditeľ Seteq, Tomáš Straška.

Postup nájdenia vhodného profesionála je jednoduchý. Stačí na domovskej stránke www.seiteq.com, kliknúť na zelené pole “Ponuka špecialistov” a rovno sa tým dostať do databázy dostupných profesionálov, ktorí sú k dispozícii buď okamžite alebo maximálne do troch mesiacov. V konkrétnej ponuke sa klient spravidla dozvie vek uchádzača, lokalitu, popis skúseností a jazykových schopností, termín najskoršieho možného nástupu a očakávanú odmenu. V prípade, že klienta daný profil kandidáta zaujme, stačí vyplniť krátky dopytový formulár. Na jeho základe sa potom klientovi ozve pracovník Seiteq s bližšími podrobnosťami.

“Výhodou tejto novej služby je, že ju pohodlne môžu využiť aj záujemci z menších firiem, ktorí nemajú čas na dlhé výberové konania a predsa môžu tak siahnuť po overenom profesionálovi. Rovnako aj obstarávacie náklady sú pri týchto kandidátoch výrazne nižšie ako pri kompletnom výberovom procese. Mať okamžite k dispozícii kvalitného a overeného zamestnanca je dnes pre každú firmu zaujímavý benefit,” uzatvára Tomáš Straška.

Ponuka špecialistov

Mohlo by vás zaujímať

Podobné články

21. decembra 2019

PF 2020

Ďakujeme za spoluprácu v roku 2019. Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré do celého roka 2020.

Seiteq
15. marca 2019

Robot - najlepší pomocník človeka

V prvej edícii z roku 1984 sme sa filmového Terminátora báli. V ďalších pokračovaniach sa tento robot s umelou inteligenciou stal nenahraditeľných ochrancom a pomocníkom človeka - Sarah a jej syna Connora. Inteligentné roboty dnes už nie sú iba fikciou alebo vzdialenou budúcnosťou. Stávajú sa realitou a Seiteq je pri tom.

Technológie
11. decembra 2018

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé a Šťastný nový rok

Seiteq