Data specialist

Informácie o pracovnej ponuke

  • ID: OPSK - 1520
  • Lokalita: Česká Republika, Praha
  • Ponúkaný plat: 3000 €
  • Dátum nástupu: 22.11.2021

Popis pracovnej činnosti, povinnosti

  • - Hledáme kolegu který by nám pomohl s návrhem, implementací a rozšiřováním datových pipeline
  • - Vyvíjíme pro naše zákazníky interní aplikace pro extrakci a zpracování dat,
  • které konzumuje řada řešení našich zákazníků.
  • - vývoj probíhá v Pythonu a Jave na bog data clusterech, kde bezi Hadoop a Spark.
  • - K hostování kódu používáme Github a na CI/CD používáme CircleCi
  • - Nebráníme se ale prozkoumávání nových služeb a řešení, které budou podporovat či usnadňovat vývoj
  • - náplní price je:
  • - Komunikace s product ownery o zákaznických požadavcích a následný návrh a implementace datových pipeline pro jejich reporty.
  • - požadavky:
  • - zkušenost v oblasti práce s daty a chuť se v této oblasti rozvíjet
  • - zkušenost s programovacími jazyky jako jsou Python, Scala, Java
  • - zkušenost s nějakými analytickými knihovnami výhodou - Spark, Pandas…
  • - zkušenost s Hadoop filesystemem výhodou - důležitá je ale hlavně chuť se novým věcem učit, rádi

Benefity

  • Možnosť páce z domu

Požiadavky

  • Ďalšie zručnosti

    Odpovedať na pracovnú ponuku